logo

Hakkımızda

Dış ticaret sektöründe 8 yıllık bir tecrübeye sahip olan ekibimiz 2018 yılında Worimex CO markası altında faaliyetlerine başladı. Ülkemizin milli ve kültürel anlamdaki değerli markalarını dünyayla buluşturmak, farklı ülkelerdeki markaları da ülkemizle tanıştırmak için çok sayıda alanda hizmet verdiğimiz ihracat ve ithalat danışmanlığıyla enternasyonel bir süreci üstlendik.

Ülkemizde birçok KOBİ ve şirketin uluslararası ticaret sürecinde desteklenmesi için yeterince girişim olmadığını farkettik.  Yurt dışında küçük çaplı KOBİ’ler bile bu başarıya ulaşırken, üretim toplumu olan Türkiye’nin de bu global ağa dahil olabileceğinden emin olarak oluşumumuzu daha profesyonel bir boyuta taşıdık.

Uluslararası düzeyde ülkemizdeki markaları tanıtmak için danışmanlık yapan firmamız, iç ve dış pazarda yeni olmasına rağmen kısa sürede kurumsal kimliğini kanıtlamıştır. Daha fazla markaya ulaşmak için çalışan Worimex CO ekibi, kozmetikten tekstile, iklimlendirme sistemlerinden sanayiye kadar birçok alanda öğretim yapan işletmeler için profesyonel düzeyde hizmet vermektedir.

Sürekli gelişen ve değişen dünyada dış ticarete tek bir bakış açısıyla bakmıyoruz.  Bu yüzden tek bir sektöre odaklanmak yerine geniş bir perspektifle konuyu ele aldık. Dünyanın farklı noktalarına ulaşan ekibimiz, farklı meslek dallarındaki bağlantılarıyla ülkemizde eksik olan markalaşma sürecini uluslararası boyuta ulaştırmayı hedeflemektedir. Kapasitesi ve imkanı olan işletmelere bir adım daha öne çıkabilmeleri için tüyolar vererek, dünyanın farklı ülkelerinde bilinir olmalarını sağladık.

Markanın pazara giriş stratejisinden, kurumsal ihracat ve ithalat sisteminin kurulmasına kadar olan tüm süreçlerde danışmanlık üstlenerek hedef ülkeye yönelik tüm organizasyonu ele aldık. “Her zaman daha iyisi” ilkesiyle ilerleyen ekibimiz, bir toptan ticaret firmasından öteye giderek, mesleki bilgi ve tecrübesini ithalat ve ihracat sektörüne de kullanabilmektedir.

Genç ve dinamik bir ekibin sinerjisinden yararlanmak isteyen yerli ve yabancı markalar için dış ticaret kültürünü oluşturmak ve bu konuda gereken süreci yönetmek üzere hizmet veriyoruz. Çünkü biliyoruz ki insanların tüketim ihtiyaçları günümüzde sınırları aşmış bir olgu haline gelmiştir.

İhtiyaç ve tüketim söz konusu olduğunda uluslararası sınırlardan kurtulmak isteyen KOBİ ve büyük çaplı şirketler için hem ihracat hem de ithalat danışmanlığı vererek, global bir üretim tüketim sürecine dahil olunmasını destekliyoruz. Hangi sektörün hangi pazarda başarılı olabileceğini öngörerek hareket eden Worimex CO, bir dünya markası olma amacıyla farklı sektörlere de danışmanlık yapmaktadır.

Isınma sektöründe kendini kanıtlamış bir firma olarak, tekstil ve kozmetik konusunda da hizmet veren Worimex CO Türkiye’nin yenilikçi, genç ve modern dış ticaret markası olma hedefiyle tüm sektörlere kapısını açmıştır. Sektördeki inovatif ve proaktif yaklaşımlarla, rakiplerinden bir adım önde olmak amacıyla yola çıkan ekibimizle tanışarak, markanızın sınırları aşmasını başlatabilirsiniz.